Únor 2009

Vyhrají JoBros Grammy?

3. února 2009 v 17:25 | Emma |  HOT NEWS!
Takže, jak už všichni víte, JB jsou nominováni na Grammy v kategorii: Best New Artist. MTV News se zajímali, jesti JB mají šanci vyhrát.

Leah Greenblatt:
,,Myslím že v jiném roce, JB budou považováni za příliš "měkké". Ale já myslím že tento rok Adele a Duffy, které jsou obě britské zpěvačky, jsou zaměnitelné, ikdyž velmi talentované, dívky. (jb) by to tedy mohli těmto dvoum dívkám ukrást, protože ony mají stejný styl a rozdělí si tam mezi sebou hlasy.
(tímhlee asi myslí JB)
Přesně vzato, už nejsou ani příliš nový. Jsou sice mladí, ale nejsou v této kategorii nejnovější. Kdyby je mělo něco bolet(?) bylo by to to, že byli superstar už v roce 2007 a tak by mohli být na tuto cenu nominováni už minulý rok.

Todd Martens (LA Times):
,,JoBros by neměli být bráni na lehkou váhu. Navzdory jejich propojení s Disney a účastí v Camp Rocku. Disney odvedl dobrou práci a ukázal je jako opravdové. Kromě toho JB zůstali jednou nohou v teen-pop světě a k tomu vystupují na velkých (big-boy)akcích jako je třeba MTV Music Video Awards a to nemluvíme o Grammy.


No, tak já to pochopila tak, že Leah Greenblatt si myslí, že Grammy nedostanou a Todd Martens to nevylučuje. Co si myslíte vy? Hlasujte v anketě:)

Joe a jeho pády

2. února 2009 v 20:47 | Emma |  ♥Joe♥
V tomhle videu je jen část z jeho pádů... Chudáček Joe.. (xD) Kdyžtak, na začátku videa nejsou pády, ale pak tam budou xD.


Nesni o svém životě, žij svůj sen! 23.díl

1. února 2009 v 18:58 | Ashley & Emma |  FF
Máme tu další díl naší ff-ky. Snad se bud líbit:) Prosím vás, nechávejte komentáře:)

Ashley:
Domů jsem přišla asi kolem jedenáctý. všude bylo ticho a tma, svítilo se jen v Emmině pokoji. ,,Co to děláš ?" zeptala jsem se když jsem uviděla jak si skládá věci a rovná do kufrů. ,,Balím se k Joeovi" odpověděla aniž by se na mě podívala. ,,No super je naštvaná" pomyslela jsem si. ,,Dylan už tu byl a zítra máme opustit tenhle byt, asi bys měla taky začít" řekal mi chladně, asi očekávala, že se jí zeptám proč je na mě naštvaná, ale to jsem neudělala místo toho jsem se otočila a bezeslova odešla.
,,Proč jsi to udělala?!" křikla za mnou. ,,Udělala co?" zeptal jsem se jí ,,Proč ses pohádala s Joem, proč odjíždíš, co z toho máš?!" odpověděla mi zoufale.