Nesni o svm životě, žij svůj sen! 8.díl

28. prosince 2008 v 12:00 | Ash and Emm |  FF
Emma:
Když jsem v den po party vstala, bylo už skoro 12 hodin. Uslyšela jsem že Ash už je v kuchyni. Šla jsem za ní a uviděla jsem jí, jak se dívá na záznam naší show. ,,Ash? Jsi v pohodě?" zeptala jsem se jí když jsem uviděla že se nedívá na televizi ale nepřítomně kouká z okna. ,,Určitě to pro něj nic neznamenalo," řekla mi. ,,Co? Pro koho?" divila jsem se než mi došlo že myslí Nicka. ,,Ale jak to můžeš vědět? řekl ti snad že to byla chyba?" vyzvídala jsem. ,,Právě že mi neřekl nic. Od večera se neozval." odpověděla smutně. ,,Ale z toho si nic nedělej. Mě Joe taky nevolal," ujišťovala jsem jí, když najednou zazvonil telefon.


Doufala jsem že je to Nick, aby se nálada Ash vylepšila. ,,Halo?" zvedla jsem telefon. ,,Ahoj Emm!" ozval se Joe. ,,Joe?" musela jsem si přiznat, že na chvíli jsem byla trchu zklamaná. ,,No jo, Joe se na tebe úúplně vykašlal.. Dneska ti volá jenom po desátý.."poznamenala kysele Ash, když slyšela že volá Joe.
,,Čekal jsem že budeš víc nadšená..."povzdychl si smutně Joe. ,,Ale ne, to já jsem ráda že voláš," řekla jsem veseleji a odešla s telefonem do pokoje. ,,Nevíš co se stalo mezi Ashley a Nickem?" zeptal se. ,,Myslíš tím to, že se líbali?"ujistila jsem se. ,,Cože??" divil se Joe. ,,Ty to nevíš?" zarazilo mě to. ,,No, nám Nick jen řekl, že se stalo něco, co Ashley bere jen jako úlet..."vysvětloval mi. ,,Právě to samí mi řekla Ash.Jen v obráceným smyslu. Musim jí to říct!" zaradovala jsem se. ,,Ne počkej," zarazil mě, ,,dáme je dohromady nějak...romantičtejc." dodal a začal mi vysvětlovat jeho plán.

Joe:
Když jsem Emmě vysvětlil můj, a z části i KEVINŮV, plán, dohodli jsme se že se sejdeme.
Asi za půl hodiny Emma přišla. ,,Sakra ona musela běžet,"napadlo mě. ,,A-ahoj," pozdravila udýchaně. ,,Tys běžela?" zeptal jsem se. ,,Jo, nečekala jsem že už pár dní po prvním dílu show mě budou nahánět fanoušci," divila se. ,,Tak..pojď dál," řekl jsem jí a chytil jí za ruku. ,,Tak..tohle je náš dům," ukazoval jsem jí náš dům. ,,Ještě aby nebyl. Měli by jsme docela problém, kdyby jsme se procházeli po domě někho jinýho," poznamenala a já se musel usmát. ,,Ehm, mami..Tohle je Emma," představil jsem Emm mámě, když jsme došli ke kuchyni. ,,A, ráda tě poznávám," řekla máma Emmě. ,,Já vás taky,"odpověděla a usmála se. ,,No mami..my musíme..jít něco ..vyřešit," vysvětlil jsem mámě když jsme odcházeli nahoru ke mě do pokoje.
,,Rád tě zase vidim," řekl jsem a políbil jí. ,,No já tebe taky, ale musíme pomoct Ash a Nickovi," přerušila Emma polibek.
,,Dobře, když už s Ash na tu party půjdem, jak jí mám podle tebe donutit aby s Nickem tancovala?" zeptala se. ,,O to se má postarat Kevin..." odpověděl jsem jí a ona se na mě vyděšeně podívala. ,,Tak to musíme jen doufat..."povzdychla si. ,,Hele, Kevin je sice trošku...blázen..ale on to zvládne," pokusil jsem se jí ujistit, ale sám jsem si moc jistý nebyl. ,,Jinak, musm říct, že máš hezkej pokoj," pochválila můj pokoj Emm když se rozhlížela. ,,No jo, ale nejkrásnější doplněk tu nemám nastálo..."povzdychl jsem si. ,,A co to je za věc?" zajímala se Emma. ,,Ehm..ty" řekl jsem a začal jí líbat. Pochvíli se otevřely dveře.. ,,Jej, já rušim," lekl se Nick. ,,No, příště bys mohl zaklepat," napomenul jsem ho. ,,Víš Joe, jen bych tě chtěl o něco poprosit," zaprosil Nick. ,,O co?"zeptal jsem se ho. ,,Víš..mohla by ti pomoct i Emma..Já prostě chci aby Ashley věděla jak moc pro mě znamená.."říkal smutně a zamilovaně zároveň. ,,No..já.."začal jsem, ale přerušil mě Kevin, který přišel ke mě do pokoje a pobaveně řekl: ,,Tohle musíte vidět." Zapnul net, najel na jednu stránku a otevřel jeden článek. Trochu mě vyděsilo když jsem uviděl velkou fotku mě a Emmy usprostřed...líbání. ,,Sakra jakto že jsme si nevšimli že nás někdo fotí?" napadlo mě.
Jako by mi Kev četl myšlenky:,,Asi jste byli tak..zapálený pro věc, že jste nevnímali okolní svět." Začal se smát. Podíval jsem se na Emmu, která mě upřeně sledovala. ,,Vadí ti že se to už takhle ví? Že spolu chodíme.." zeptala se. ,,Ne..vůbec," usmál jsem se a začal jí líbat. ,,Prosím vás, ušetřete mě toho," zasmál se Kevin a odešel.
Když jsme přišli dolů, zeptal se mě táta jestli jsem neviděl Nicka. ,,Někam odešel, ale nechtěl nám říct kam..." dodal.

Nick:
Musel jsem odejít abych si trochu vyčistil hlavu. Šel jsem do studia. Hlavu jsem měl skloněnou a přemýšlel jsem. V tom jsem do někoho narazil. ,,Sakra,to nemůžeš....."pak jsem ale ztuhnul. Byla to Ashley a ...vypadala krásně. ,,Jé...ahoj" pozdravil jsem jí. ,,To sakra,to nemělo bejt na tebe.."omlouval jsem se jí ,,To bylo na někoho...teda kdyby to by....noo...víš...někdo jinej,...ale ....jsi..t-to ty tak-takže...."těď jsem si připadal ale vážně trapně. jednu blbou větu jsem ze sebe ládoval asi půl hodiny.
,,To je v pohodě,to se může stát každýmu"řekla a usmála se.
A já už si zase vzpomněl na silvestra,tentokrát jsem ale fakt cejtil jak pomalu rudnu.Tolik bych jí chtěl obejmou a políbit jí..ale, to nejde" takhle jsem uvažoval asi dvě minuty. Ashley mlčela.
,,No...tak já už bych asi měla jít"řekla když se na mě podívala a zjistila že sem rudej jako rajče.
,,Zařizuju ještě nějaký věci pro just like that"
,,Jo"-vzpomněl jsem si ,,Emma je u nás doma.....ehm...s Joem"
,,Jo já vím, ale ehm..díky"řekla a zase se usmála.
Asi minutu bylo ticho. Nejdřív jsem nechápal proč. Pochopil jsem až když si Ash odkašlala.
,,Nicku?,můžu jenom projít?"řekla
Uvědomil jsem si že zabírám veškerý místo asi metr a půl dlouhý chodbičky.
,,Jé promiň no jo jasně"
,,Díky....tak zatím měj se"
Prošla kolem mě a já zase ucítil její vůni kterou jsem zaboha nemohl najít a to jsem poslední dny prohledával snad všechny parfumérie v L.A.
,,Tak jí zastav a něco jí řekni" říkal jsem si.
jak jsem se snažil něco vymyslet najednou ze mě vypadlo:,,Ten večer na silvestra"řekl jsem
a Ashley se otočila a podívala se na mě s takovou nadějí v očích.
,,Musím jí to říct,ale...ne nedokážu to.."
,,Nevíš co byl ten první song na kterej jsme tancovali?" zeptal jsem se a v duchu jsem už padal z mostu nebo se oběšoval.
,,N-ne" řekla Ashley a její naděje v očích opadla.
,,Už musím jít"-řekla a odešla.
,,Ty Nicku, seš ten jevětší debil pod sluncem"-pomyslel jsem si.

Ashley:
Když jsem se vrátila domů Emma už byla v pohotovostní pozici připravená u dveří a čekala mě.
,,No konečně!"řekla šťastně. a něco mi říkalo že mě čeká výslech.
,,Tak co?? Bylas s Nickem? Byl tady?" ptala se.
,,Ne nebyla.proč bych měla být s ním?"zeptala jsem se.
,,No ..já nevím..."řekla Emma už trochu posmutněle.
,,potkali jsme se ve studiu"
,,Faaaakt??"Emm se zase rozzářila jako sluníčko ,,A co řekl ti že tě miluje??"
,,Ne,to fakt neřekl,proč by to měl vlastně říkat,jsem mu jedno" a moje už tak dost špatná nálada se proměnila v morbidní.
,,Tak....něco jste si snad řekli ne?" vyzvídala dál Emma.
,,Jo zeptal se mě jestli nevím co to tam hráli za song."-řekla jsem a odcházela do pokoje.
,,To si děláš srandu"-řekla
,,Ne nedělám a vylíčila jsem jí celý náš "smysluplný rozhovor".
,,Sakra"mumlala si něco o plánu a že musí zavolat.
Neměla jsem chuť jí dál poslouchat.
Chtěla jsem odejít do pokoje ale Emma mě chytla za ruku.
,,Ale na ten večírek s náma půjdeš ne?"Zeptala se.
,,Na jakej večírek"? zeptala jsem se-vůbec jsem neměla páru o čem to mluví.
,,No myslela jsem že tam půjdeš se mnou a s Joem"
,,Nemám náladu"-řekla jsem
,,Kevinem," zkusila to
,,I kdyby tam byl třeba Zac Efron i Max Baldry a zpívali by s Mattem prokopem Now or never, tak mě tam nedostaneš"-zvýšila jsem hlas.
,,Prosím"-zaprosila a dívala se na mě takoým tím svým pohledem o kterém si myslí že každého pžesvědčí.,,Ale ne Emmo,to možná platí na Joa ale já se zvyklat nenechám"-odsekla jsem.A zabouchla za sebou dveře svého pokoje.
,,Dneska máme výročí Just like that!Musíš přijít!"
,,Nojo..to výročí..sakra ůplně sem na to zapomněla."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Shi-Kenna Shi-Kenna | Web | 28. prosince 2008 v 17:27 | Reagovat

super

2 kikinQaa kikinQaa | Web | 28. prosince 2008 v 18:37 | Reagovat

rychle pokrááááčko

3 Dominika ..I LOVE ..Joe Jonas Dominika ..I LOVE ..Joe Jonas | Web | 28. prosince 2008 v 18:55 | Reagovat

inéé slovo na toto nemááám SUUUUUUUPEEEEEEER !!!

4 MoNiShEnQuA MoNiShEnQuA | 28. prosince 2008 v 19:39 | Reagovat

Super, honem další pokráčko!!!! XD:D%D=D;D

5 Plceeek Plceeek | 28. prosince 2008 v 20:34 | Reagovat

Upe hezůůů... není co dodat, je to tak perfektní! =)

6 Toy (Bubbly :-*) Toy (Bubbly :-*) | Web | 28. prosince 2008 v 21:27 | Reagovat

tak už mam dess hotovej.. poslala sem ti odkaz na emailuu.. tak pak pisnii.. pa

7 leník leník | E-mail | 28. prosince 2008 v 22:30 | Reagovat

no páni!!!!!!!!!! abych se přiznala, tak sem tu poprvý, ale hned sem se asi zamilovala do týhle (pro mě nový) FFky!!!xDDD je fakt skvělá!!!!!!!!!!!!!

8 Julik Julik | E-mail | 6. ledna 2009 v 15:11 | Reagovat

já to čtu taky  poprvé a je to moc cooooooooooooooooooooooooooooooooollll

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama