Nesni o svém životě, žij svůj sen! 7.díl

27. prosince 2008 v 11:13 | Ash and Emm |  FF
Emma:
Ty jo! Naše show se lidem asi fakt líbí! Podle posledních ohlasů to byl úspěch. Jasně...to, že Disney propagoval naší show už pár dní před prvním dílem nám pomohlo a to že první hosti byli Jonas Brothers taky...ale i tak si myslím že jsme byly dobré. Jediný kdo na nás hledal chyby byl

Dylan. ,,Holky! Vždyť jste se vůbec nedržely našich otázek!" vyčítal nám..Ale potom změnil tón: ,,Ale i tak jste byly skvělé!" dodal a objal nás. S Ash jsme se na sebe vyděšeně podívaly. ,,Ehm," odkašlal si Joe. ,,A, jasně, já ti tu objímám holku," omluvil se mu Dylan a pustil nás. ,,A-Ale já...on...spolu, ne," nedokázala jsem se vyjádřit.
,,Ať si Joe nemyslí že spolu chodíme, protože dokud nepadne otázka "Emmo, budeš se mnou chodit?", tak ať ho to ani nenapadne...."přemýšlela jsem, ale právě Joe proud mích myšlenek přerušil. ,,Holky, nešly by jste s náma zítra na Silvestrovskou párty? Je to tu kousek a budou tam naši kámoši," zeptal se. Podívala jsem se na Ash a ona kývla. ,,Dobře..."odpověděla jsem mu. ,,Ok, stavíme se pro vás v sedm. Zatím ahoj," rozloučil se a chtěl mě políbit, ale já pohnula hlavou takže mi dal jen pusu na tvář. Překvapeně se na mě podíval. ,,Na nic ses nezeptal," vysvětlila jsem mu a s Ash jsme odešly.
,,Chudák Joe! To já být na tvém místě s Nickem..."povzdychla si Ashley. ,,Pochop, nechci aby si mysel že mě má jen na líbání. A ty a Nick? Neboj, dáte to dohomady!" povzbudila jsem jí.
Když jsme přišly "domů", šla jsem si číst maily. Zrovna jsem četla ten od sestry, když někdo zazvonil. ,,Já tam dojdu!" zavolala na mě Ash. ,,Tak asi by si sem měla jít ty.." ozvala se po chvíli. ,,Proboha..Jakej blbec? Právě jsem si četla maily a..." zmlkla jsem uprostřed nadávání. Před dveřmi totiž stál Joe. Vypadal tak krásně s těmi mírně navlněnými vlasy a v oblečení které na něm tak miluju, že jsem mu hned odpustila, že mě vyrušil.
,,Emmo, nešla by ses na chvíli projít?" zeptal se. ,,Jo, jasně," řekla jsem. Oblékla jsem si svetr a šla jsem. Když jsme vyšli ven, překvapilo mě, jaká je v noci v LA zima. ,,Vždyť je prosinec.."došlo mi. Ale hned jsem se okřikla:,,Sakra! Nesmím přemýšlet jako moje máma."
,,Tak, proč jsem tady," začal Joe. ,,Jo, to mě taky zajímá," řekla jsem a otřásla se zimou. ,,Je ti zima?"zeptal se mě. ,,Nééé," odpověděla jsem s dávkou ironie v hlase. Všimla jsem si že se usmál.
,,Takže Emmo, chtěl bych se tě zeptat," říkal pomalu. ,,Poslouchám," podívala jsem se na něj. ,,No ,prostě," chytil mě za ruku, ,,Emmo, budeš se mnou chodit?" zeptal se. Jasně, trochu jsem to čekala, ale i tak mi to vyrazilo dech. ,,Emm?" zatřásl se mnou, když jsem dlouho neodpovídala a jen na něj fascinovaně koukala. Došlo mi, že nebudu schopnámu smysluplně odpovědět a tak jsem udělala to, co jsem doufala že pochopí jako odpověď. Políbla jsem ho. ,,To mám brát jako ano?"zaptal se. ,,Myslím že odpověď ne by vypadala jinak," řekla jsem. ,,Super!" zaradoval se a políbil mě nejkásněji za celou tu dobu co se známe.
Když jsem se asi po hodině vrátila domů, objala jsem Ash radostí.,,Já chodím s Joem!" vypískla jsem. ,,To se dalo čekat,"řekla suše ale pak se radovala se mnou.


Joe:
,, Tak co?" zeptal se mě Nick když jsem se vrátil. ,,Všechno je jak má být," odpověděl jsem šťastně. ,,To znamená...že spolu..chodíte?" nechápal Kevin. ,,Jo Keve, znamená.. Víš co mi přijde? Že od role Jasona v Camp Rocku si zůstal...tak torchu v roli," poukázal jsem na jeho přihlouplé chování. ,,Nojo, znáš mě. Já prosě nvypadnu z role nikdy," zasmál se.
,,Hej Nicku, už jste se vy dva usmířili?" zeptal jsem se. ,,Jo, už jsem pochopil že mě Kev chtěl jen pomoct," odpověděl omluvným tónem.
Když jsem se druhý den probudil, bylo už poledne. ,,Sakra kluci! To jste mě nemohli vzbudit dřív?? Víte jak douho mi trvá než se připravim.."spustil jsem na bráchy. ,,A právě proto jsme tě nechali spát. Ať tě Emma pozná i "neupraveného"," zasmál se Kevin.
,,Mami, apoň ty jsi mě mohla vzbudit," řekl jsem mámě. ,,Promiň Joe, ale ty jsi mi taky neřekl že máš přítelkyni," řekla mi vyčítavým tónem. ,,promiň," omluvil jsem se jí a šel se radši převléct.
Za pár hodin už jsme vyzvedávali holky. Když vyšly ze dvěří, nestačil jsem se divit. Emma měla krásné černé šaty nad kolena a vypadala....nádherně. Podíval jsem se na Nicka, který stejně jako já na Emmu, koukal na Ashley.
,,Ahoj Joe," pozdravila mě Emma a krátce mě políbila.
Na párty bylo všechno tak, jak jsem si představoval. Teda..až na to, že Kevin se někam ztratil. I Nick se bavil, vždycky když jsem se občas podíval jeho směrem, tak tancoval s Ashley.
Pár minut před půlnocí se mi Emma omluvila a odešla někam s Ash. Hned ke mě přišel Nick. ,,Joe..já už to nemůžu vydržet. Všechny ty ploužáky, když jsme na sobě uplně přitisknutý, mám chuť dát jí pusu,"postěžoval si. ,,Tak to udělej," poradil jsem mu. ,,Ale..."začal Nick další větu, ale přerušila ho Emma, která k nám přiběhla zrovna ve chvíli, kdy se ozvaly první tony naší písničky "When you look me in the eyes". ,,Joe? To je moje uplně neojblíbenější," oznámila mi a dovedla mě na parket a začali jsme tancovat ploužák.
,,Je to úplně jak v tom textu,"napadlo mě, když se Emma najednou zastavila a podívala se mi do očí. ,,Víš Joe...miluju tě," řekla mi. Překvapeně jsem se na ní podíval. ,,A já miluju tebe," odpověděl jsem jí a chystal jsem se jí políbit, když všichni koem začali odpočítávat sekundy do konce roku. ,,Tři, dva , jedna" odpočítávali jsme. Najednou odbila půlnoc. Musel jsem Emmu políbit, jinak bych se asi zbláznil, ale teď se tu stejně líbali všichni. Je to přece tradice, že se o půlnoci na Silvestra lidé líbají.
,,Proboha Emmo, strašně moc tě miluju," pomyslel jsem si.

Ashley:Celý večer jsem na té silvestrovské party tancovala jenom s Nickem teda vyjma jednoho když pro mě přišel Kevin a nějakej blonďák.
Až na to že Nick se kromě tance a povídání si( na což nezbylo moc času protože pořád všude kolem nás řvala hudba) k ničemu neměl. tim "nic" myslím líbáni.
Kdykoli jsem se koukla na Emmu a Joa tak buď tancovali nebo sem je neviděla. Až jednou pro mě Emm přišla abych si sní šla upravit make-up.
,,Tak co?" řekla ještě pořád mírně zasněně. ,,Co,Co"?-nebyla jsem naštvaná jenom trochu...rozladněná. ,,To si se mnou Nick vážně jenom hraje?" ptala jsem se sama sebe.
,,No co s Nickem" zeptala se Emm. ,,S Nickem?,co by snímbylo? myslíš třeba to že by mi dal jediný malinkatý náznak toho že to se mnou myslí vážně? Třeba jenom krátký polibek? Ne,Ne to FAKT ne Emmo."-odpověděla jsem a propadala mírné hysterii. ,,No tak" řekla mi Emma. ,,Za chvilku je půlnoc, určitě k něčemu dojde"-dodala.
,,Kéž by" odpověděla jsem a odešla.
Zrovna dohrávala písnička. A začalo se odpočítávat. Když mě Nick uviděl v zal mě za ruku a vedl davem lidí na terasu.
,,pět,čtyři,tři,dva" ozívalo se všude kolem nás ,,Jedna" a v tom na obloze vytrysklo snad miliony ohňostrojů-bylo to nádherné-najednou mě někdo chytil za boky a začal mě líbat-věděla jsem přesně kdo to je, poznala jsem jeho parfém-otevřela jsem oči a-ano byl to on Nick.
Bylo to jako vteřiny, v tom mě ale Nick přestal líbat otevřela jsem oči a klepal mu na rameno nějakej kluk-,,Anoo?" řekl Nick úmyslně strojeným hlasema, když jsem se otočila kolem sebe ohňostroje už zmizeli a líbající se lidi taky,bylo tu jenom pár lidí kteří si přáli Štastný nový rok-a když jsem se podívala na hodiny bylo už-páni půl jedné!
,,Ehm....asi půjdu najít Emmu a popřát jí šťastný nový rok." řekla jsem a usmála se. I když jsem to vůbec udělat nechtěla-teda ne že bych nechtěla Emmě popřát všechno nejlepší do nového roku-ale chtěla jsem tady zůstat-s ním.Nick chtěla něco namítnout ale to už ho ten kluk objal a táhl ho směrem k fontánce s pitím.,,Ten kluk mě začíná rozčilovat" pomyslela jsem si. Nick se otočil a chtěl ještě něco namítnout-to už mu ale ten kluk cpal pod nos kelímek s pitím.
Prodírala jsem se davem a snažila se najít Emmu-v tom jsem jí naštěstí zahlídla někde v rohu jak "něco dělá" s Joem.,,Ehm" odkašlala jsem si oba se otočily-,,Jé ahoj Ash,chtěla jsem ti popřát Šťastný nový rok..ale ty jsi zrovna měla moc práce s Nickem"-řekla povzbudivě když uviděla můj výraz. ,,Práce skončila"-řekla jsem stroze a táhla Emmu pryč.

nebojet, tohle není konec:) pokráčko bude
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anesinka Anesinka | Web | 27. prosince 2008 v 11:47 | Reagovat

Kukni na blog:D

2 Lady!KlárQa Lady!KlárQa | Web | 27. prosince 2008 v 11:53 | Reagovat

woooow.. konečně se nick odvážil..super! další dílek prosííím!

3 Dominika ..I LOVE ..Joe Jonas Dominika ..I LOVE ..Joe Jonas | Web | 27. prosince 2008 v 12:22 | Reagovat

suuuuuuuuuuper baby...ten príbeh je fakt suuper....inak už som si vás pridala medzi SB paaa

4 MoNiShEnQuA MoNiShEnQuA | 27. prosince 2008 v 12:41 | Reagovat

Dobrý"!!!! Jen tak dál, holky!!! :DXD%D=D;D

5 lucik lucik | E-mail | Web | 27. prosince 2008 v 12:50 | Reagovat

já prostě nemůžu z toho jak něco dělá s Joem:DDDJinak těšim se na další dílek

6 kikinQaa kikinQaa | Web | 27. prosince 2008 v 14:25 | Reagovat

pokráčko je to supééééééééér

7 Shi-Kenna Shi-Kenna | Web | 27. prosince 2008 v 14:56 | Reagovat

bombaa

8 Plceeek Plceeek | 27. prosince 2008 v 20:02 | Reagovat

No pááááni! =) .... Nádheraaaa! .... Je to upe nádhera!!! bEst FF!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama