Nesni o svém životě, žij svůj sen! 3.díl

23. prosince 2008 v 15:15 | Ashley and Emma |  FF
Máme tu další díl! Strašně nás to baví, tak piště komentáře, jsou pro nás moc důležitý.

Emma: Vzbudila jsem se a rozhlédla jsem se kolem. ,,Ash?" zavolala jsem , protože jsem jí nikde neviděla.
,,No, Ashley sice nejsem, ale myslím že my dva by jsme si měli taky promluvit," ozvalo se za mnou. Tušila jsem kdo to je.. otočila jsem se a za mnou stál ..

Joe. Asi čekal že něco odpovím, ale já jsem byla úplně rudá ostudou a neschopná jediného slova. Joe se posadil vedle mě a řekl: ,,Víš, Emmo… Já u holek nevím jestli mě mají opravdu rády a nebo jsou se mnou jen proto že jsem TEN Joe Jonas. My dva se moc neznáme, ale…." Nechtěla jsem poslouchat dál pokusila jsem se zvednout. Normálně by mi to nedělalo žádný problém, ale teď jsem byla rozlámaná ze spánku na tom sedadle. Nevím jak, ale nakonec jsem vstala a chtěla jsem utéct pryč, ale Joe chytil moji ruku a zadržel mě. ,,Ještě jsem nedokončil svoji větu," řekl, ,,ale ta pusa… Nikdy jsem nic podobného nezažil. Jako bych měl v břiše tisíce motýlů."
Stála jsem tam, ale nedokázala jsem se mu podívat do očí. ,,Mohl bys pustit moji ruku?" zeptala jsem se ho. ,,Proboha…taky jsem mu mohla říct něco inteligentnějšího.." proběhlo mi hlavou. Joe se na mě smutně podíval, pustil moji ruku a chystal se odejít. ,,Víš Joe, normálně nemám problém s někým mluvit..ale ty..ty jsi prostě vyjímka. Ve všem. Normálně nelíbám kluky na potkání.. No, teď nevím co mám udělat… Jestli se ti omluvit.." vyhrkla jsem a divila se kde se ty slova ve mně berou. ,,Omluvit se?" divil se Joe, "nemáš za co se omlouvat."
,,Jo.tobě možná ne, ale sobě..zase budu nešťastně zamilovaná," řekla jsem a nahrnuly se mi slzy do očí při pomyšlení na to, jak mi můj bývalý kluk ublížil, když mě před očima většiny spolužáků podvedl. ,,Promiň," řekla jsem, když už jsem slzy neudržela a utekla jsem.

Joe:
Mám v sobě takový zvláštní pocit... a vůbec netuším co to je.. Zamiloval jsem se? Jestli ne, tak co to teda je? Dneska, když mě Emma políbila, bylo to..Nikdy jsem se takhle necítil. Když jsem jí potom uviděl, všechno sem jí to řekl, ale ona se rozplakala.
,,Co si zas zkazil Joe?" napadlo mě. Když utekla, tak jsem měl chuť jít za ní, ale to byl nesměl přijít Kevin.
,,Tak tady jsi Joe! Hledáš tu svojí líbací holku?" řekl Kev. ,,Kevine, já se do ní asi zamiloval," odpověděl jsem mu. ,,No, já jsem ti jen přišel říct, že jsem zjistil kam ty dvě krásky letí, a nebudeš tomu věřit, ale letí do LA." oznámil mi Kevin tu nejlepší zprávu. ,,A taky bys měl vědět,že letí s náma a že to odlítá za 10 minut." dodal. ,,COŽE?" divil sem se.
Podíval jsem se na věci co tu Emma s Ashley nechali a hlavou mi šlo jediné...Musím je najít.

Ashley:Nojo,je to on,můj přítel-Bylo mi zase do breku,jako ostatně vždycky za poslední týden když slyším jeho hlas.Protože vím že tohle bude asi konec-vždyť
ho uvidím až o Vánocích.BOŽE!.
Nojo ale to už zase brečim jako želva...Super! Teď si bude Nick mysle že sem nějaká pitomá ubrečená nána!
,,Promiň,já...musím si odskočit "vykoktala jsem ze sebe.
,,Páni" říkala jsem si-,,Sluší mu to když má strach"-No superprávě se rozcházim se svým klukem a myslim při tom na to jak to Nickovi sluší! jsem fakt hrozná!
A tak tady sedim v nějaký komoře pro uklízečky a za dveřma slyším nějaký hlasy..,,Bože vždyť to je Emma!"
,,Ahoj!"-a když se na ní podívám a vidím její rozteklej make-up tak si pomyslim že tuhle malou komoru potřebuje v tuhle chvíli asi stejně jako já...
,,Přidáš se?"ptám se jí.
,,Ani nevíš jak ráda"-říká mi tím hlasem který slyším hrozně nerada.
Obejmu jí a pak si obě sednemena špinavou zem.
,,Skvělý první setkání s Jonas Brothers"-řeknu.Emma se usměje
podívám se na ni a řeknu ,,Bude to zas dobrý,teď nás čeká jinej život,lepší ....jo mimochodem volali mi z Disney Chanelu.....

pokračování příště:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shi-Kenna Shi-Kenna | Web | 23. prosince 2008 v 15:19 | Reagovat

o5 suprácký ;)

2 DoMuShKa DoMuShKa | 23. prosince 2008 v 15:20 | Reagovat

TAK TOHLE SE VÁM MRTĚ POVEDLO,JSTE FAKT ŠIKULKY,DOUFÁM ŽE BRZO BUDE DALŠÍ POKRAČOVÁNÍ

3 Dominika ..I LOVE ..Joe Jonas Dominika ..I LOVE ..Joe Jonas | Web | 23. prosince 2008 v 15:26 | Reagovat

mnoo tak sa už teším na ďalší diel....xD

4 kikinQaa kikinQaa | Web | 23. prosince 2008 v 17:53 | Reagovat

pokráčko rychle

5 Plceeek Plceeek | 23. prosince 2008 v 20:05 | Reagovat

Nádhera =) ... Jste best holky =)

6 MoNiShEnQuA MoNiShEnQuA | 26. prosince 2008 v 16:52 | Reagovat

Šikovný holčiny!!! XD:D%D=D;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama