Nesni o svém životě, žij svůj sen!11. díl

31. prosince 2008 v 11:00 | Ashley and Emma |  FF
Ashley:
Seděli jsme s Nickem v obejmutí v křesle a Joe seděl naproti nám-mluvili jsme o tom jestli Emma ty fotky viděla nebo ne.
,,Vy se musíte furt musíte objímat co?"pronesl na náš účet Joe.
,,Že to říkáš zrovna ty"-uchechtl se Nick,,Jo" přidala jsem se ,,Kdo se to líbal s Emmou hned co jí uviděl!"-,,Tak to pozor,ona začala líbat mě!"-bránil se Joe.
,,A kdo jí znal asi 24 hodin a pak jí zatáhl do komory?"dělal si z něj srandu Nick.
,,Tak jo no..vyhráli jste"-vzdal se Joe. Kdyby byl Nick jen kamarád asi bychom si plácli ale takhle když spolu chodíme..chtěli jsme se políbit ale potom jsme si nějak oba uvědomili že je tu s námi i Joe-ten si to očividně uvědomil taky ale asi ho nenapadlo odejít. Tak se to snažil zamluvit.
,,Víte že Kev má holku?"zeptal se nás ,,To si děláš srandu"vykulil na něj oči Nick a málem mě tak sesadil z klína.


,,Ne,jmenuje se Muffin"-řekl joe . Oba s Nickem jsme vyprskli smíchy. To jsme ovšem ještě nevěděli že už velice brzo se s ní máme setkat.
Otevřely se dveře a tam stála Nickova máma a nesla mu vyprané prádlo. Nick se postavil tak rychle že jsem spadla na zem. Podívala jsem se na něm takovým tím pohledem který říkal "tohle sezení vám asi maminka nedovoluje co?"
Nick se hned jal mě sbírat ze země.
Sotva jsem se postavila začal mě představovat.
,,Tak mami-tohle je Ashley"-řekl ,,Ashley-moje máma"-ráda vás poznávám řekla jsem a usmála se.
,,Ááá.Ashley"řekla a taky se usmála. ,,Poslední dobou neslyším mezi kluky nic jiného než tvoje jméno... a jistě taky Emmy"dodala když uviděla Joeův ukřivděný výraz
,,A taky Muffin"dodal Nick a oba s Joem se rozesmáli.,,Muffin?"zopakovala.,,No hoši já vím že máte rádi muffiny ale teď snad máš návštěvu"řekla a podívala se vyčítavě na Nicka. Rozesmáli se ještě víc.
Jejich máma byla moc milá-potom se ptala jestli si nedám něco k pití k jídlu,trochu mi připomínala mou vlastní mámu.

O chvíli později jsem se podívala jsem se na mobil měla jsem tři nepřijaté hovory od Emmy.,,Emma mi volala"oznámila jsem jim ,,Modlete se,teda přejte si aby ty fotky neviděla"-opravila jsem se potom co jsem si uvědomila že jsou kluci věřící.
Vytočila jsem Emmino číslo asi dvakrát vyzvánělo ale pak mi to típla.,,To snad ne!típla mi to"řekla jsem klukům.
,,takže to ví"konstatoval Joe.
,,No.....co budeme dělat"? zeptala jsem se.,,Půjdeme za ní a vysvětlíme jí to"napadlo Joa.,,To neznáš Emmu-ona si to nenechá vysvětlit"odpověděla jsem mu.
,,Tak co navrhuješ?"zeptal se Nick.Nevěděla jsem co na to mám říct,opravdu mě nic nenapadalo.

Emma:
Seděla jsem v pokoji a nenávistně jsem koukala na můj mobil. Jasně, on nemůže za to, že mi Ashley před chvíli volala..ale na někoho si tu zlost vylít musím. Moje naštvanost po chvíli přešla v zoufalství. Cítila jsem jak mi po tváři tečou slzy. ,,Proč mi to Ashley udělala?" napadalo mě pořád dokola. Nevěděla jsem co mám dělat, všechn v našem bytě bylo z části i Ashleyino, takže mi jí to připomínalo. ,,Tady zůstat nemůžu," řekla jsem si a zbalila jsem si pár věcí, naskádala je do tašky a chystala jsem se odejít. ,,Jen doufám že Dylan má volno.."přemýšlela jsem. Naštěstí tam nebyl, takže jsem měla cestu docela volnou.
Když jsem vyšla před dům, nevěděla jsem kam mám jít a tak jsem se rozeběhla směrem k velkému parku. Cestu jsem moc nevnímala, spíš teda přes slzy neviděla. Sedla jsem si na zem. ,,Tohle nebyl moc chytrej nápad Emmo," napomenula jsem se, když mi došlo, že tímhle toho moc nedokážu. Ale prostě jsem moc chtěla, aby si Joe a Ashley uvědomili jak moc mi to ublížilo. Sakra vždyť já jim věřila jako nikomu... Najednou mi začal zvonit mobil..Byl to Kevin, tak jsem to zvedla. ,,Kevine co potřebuješ?" zeptala jsem se ho. ,,Ehm Emm? Kde jsi?" uslyšela jsem ne Kevinův ale Ashleyin hlas. Neměla jsem sebemenší chuť jí odpovídat. Položola jsem to. Chudák Kev..takhle ho využívat... Po chvíli jsem usnula. Tak co jinýho se dalo večer v parku dělat..
Joe:
Začali jsme Emmu hledat, ale nevěděli jsme kde by mohla být.. Nebyla doma ani ve studiu..prostě nikde. ,,Ash, si její nejlepší kámoška. Kde teď podle tbe může být?" začal jsem propadat mírné hysterii. ,,No to netušim.." řekla Ash smutně. ,,Proboha co budem dělat?"nevěděl jsem jak dál. Poprvé v životě kvůli holce takhle vyvádím..a doufám že i naposled. ,,Hej Joe, tak jí to nějak..veřejně vysvětli, nebo tak," poradil mi Nick. ,,No, ale jak.."přemýšlel jsem. ,,Hele Joe, tak zítra ráno máme ten rozhovor v radiu..tak bys mohl tam," dodal Nick. ,,Tyjo brácho..dík moc," řekl jsem o něco šťastnějc.
Druhý den ráno jsme šli do toho rádia. Pár minut před začátkem rozhovoru jsem začínal být trochu nervní. Ani ne kvůli tomu rozhovoru, ale spíš kvůli tomu, jak se chystám Emm všechno vysvětlit. Kevin se mě snažil povzbudit: ,,Nedáš si muffin?"zeptal se mě. ,,Tvojí holku??"divil jsem se. ,,Neeeeeeee! Buchtičku," teď se divil zase Kevin. ,,Prosímtě..Muffin a muffin..jak si to můžeš splíst?"dodal a šel si sednout do studia. ,,Tak jo. Jdu na to," dodal jsem si odvahu a šel jsem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jonas Brothers Fans-Nick <3 Jonas Brothers Fans-Nick <3 | Web | 31. prosince 2008 v 12:17 | Reagovat

Máte to pěkný, holky, jen tak dál a ať je pokráčko za chvilku tady!!! XD:D%D=D;D

2 kikinQaa kikinQaa | Web | 31. prosince 2008 v 13:48 | Reagovat

pokráčko co nejrychlejc

3 Shi-Kenna Shi-Kenna | Web | 31. prosince 2008 v 16:22 | Reagovat

jej to je napínavý

4 Lady!KlárQa Lady!KlárQa | Web | 31. prosince 2008 v 18:09 | Reagovat

whu..jsem zvedava jak to emma vezme..rychle dalsi dilek..!

5 Plceeek Plceeek | 31. prosince 2008 v 19:14 | Reagovat

Juwáááá, prostě nádhera... už mi docházej nápady jaké psát komenty, protože je to tak dokonalý, že se furt opakuju xD

6 leník leník | E-mail | 1. ledna 2009 v 3:06 | Reagovat

to je skvělý!

,,Nedáš si muffin?"zeptal se mě. ,,Tvojí holku??"divil jsem se. ,,Neeeeeeee! Buchtičku," teď se divil zase Kevin. ,,Prosímtě..Muffin a muffin..jak si to můžeš splíst?" xDDD jej fakt jako chytam tu výtlemy!!! xDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama