Nick :Miley,jsem zklamaný..

20. listopadu 2008 v 21:00 | ♥Ashley |  ♥Nick♥
Miley, jsem zklamaný!!

Jak se přátelství změní v lásku - teď zůstalo pouhé hořké zklamání

Jedině pro BRAVO NICK JONAS hovoří o skutečných pocitech ke své EX Miley Cyrus...

Pomsta je sladká - a bolestivá! Pro všechny, kterým někdo zlomil sdrce. To je to co Nick (16) z Jonas Brothers cítí ke své ex Miley (15). Ve svém songu "7 Things" se přizpůsobila vlnitým vlasům, protože jsou její součástí! (pozn.: ehm, nerozumiem?!)

Vzpomeňte: Miley a Nick byli pár po dobu dvou let - drželi přísně v tajemství, že byli zamilováni. Ale pak najednou se všecko objasnilo, když veřejně v únoru Miley Nickovi dala na jevišti pusu na pusu. Tak to bylo už příliš pro 16ti letého mladíka - nechtěl, aby se jeho fanoušci a rodiče něco dozvěděli o jejich vztahu. Krutý důsledek: jejich odloučení!

Miley byla neschopná odolávat tomuto kroku do nedávné doby, hodně často se projevovala nepříliš lichotivě o svém bývalém příteli. "Chci se kát," říká. Ačkoli plnění není tak lehké jak říká Miley.

V exkluzivním rozhovoru pro BRAVO, Nick konečně ukázal své skutečné pocity. "Jsem z Miley hodně zklamaný. Nemůžu pokládat za dobrý to, že to chtěla zveřejnit, no nic. Z písničky a jejího chování jsem skutečně smutný." zašeptal Nick.

Je to lehké pochopit, pokud ovšem neslíbíla, že o tom pomlčí. "Slíbili jsme si, že čas, který věnujeme vztahu bude jen mezi nám a nikým jiným. Nikdo se neměl dozvědě o naší lásce. ... A teď tohle". Nick je zaskočený. Pokaždé, když slyší písničku od Miley, objeví se na jeho tváří tajemný tmavý stín. "Už na to nechci nikdy myslet. Ale naštěstí mám své bratry, Joea a Kevina. Ti mi pomohli vstřebat celou tuhle historii," řekl Nick.

A mnoho dalších věcí to jen potvrzuje: upravení veřejné zprávy Miley hluboce zranilo v tom, že měli s Nickem velice blízký i přátelský vztah. "Vztah
mezi dvěma je OK. Nic moc, ještě méně," říká Miley. Nick, kdokoliv, vyhledává bezpečí, které je ho opravdu bude chránit. "Pořád se chci přátelit s Miley a taky se o na naše přátelství starám. Je to pro mě důležitý - navzdory našemu rozchodu. Máme společných mnoho věcí. A toho se nechci zříct. Jenom chci říct, že si znovu dobře rozumíme."

Zdrojík:tady
mocky DÍÍK
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama